thunderbolt ii
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.70/10 (26817 głosów)


Twoja ocena:O grze Thunderbolt II

Thunderbolt II jest grą, której rozgrywka polega na kierowaniu lotu i bohatera. Najważniejszym zadaniem jest niszczenie napotykanych przeszkód. Gracz może kierować tytułowym samolotem o nazwie Thunderbolt II oraz Lockheed SR71 lub być bojownikiem F16, który wystrzeliwuje kierowane pociskami rakietowymi powietrze-powietrze, bomby oraz niekierowane pociski rakietowe, a także ma możliwość strzelania z karabinu maszynowego.

Rozgrywka dzieje się w porze nocy, kiedy wrogowie rozpoczynają atak na postać gracza. Zadaniem bohatera jest likwidowanie zagrożeń, niszczenie wiosek i zabudowań. Rozgrywka oferuje również usuwanie budynków industrialnych, a w tym elektrowni jądrowych. Gracz napotka wiele celów do zestrzelenia, czyli między innymi wyrzutnie SAM, działa do strzelania z broni automatycznej, statki bojowe oraz czołgi. Po drodze gracz zbiera paliwo i amunicję, aby kontynuować swoją podróż.

Gra jest prosta, jednak wymaga czasu do doskonałego opanowania mechanik gry. Thunderbolt II zawiera osiemnaście misji w stylu Singleplay, ma również tryb dla kilku graczy (Multiplay) i rozmaite scenerie: lądowe, wodne i powietrzne. Gra jest płynna i zróżnicowana z ciekawymi efektami specjalnymi i szybką akcją.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry THUNDERBOLT II.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz