THUNDERBOLT II

thunderbolt ii
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (2 głosy)


Twoja ocena:
O grze Thunderbolt II

Thunderbolt II jest grą, której rozgrywka polega na kierowaniu lotu i bohatera. Najważniejszym zadaniem jest niszczenie napotykanych przeszkód. Gracz może kierować tytułowym samolotem o nazwie Thunderbolt II oraz Lockheed SR71 lub być bojownikiem F16, który wystrzeliwuje kierowane pociskami rakietowymi powietrze-powietrze, bomby oraz niekierowane pociski rakietowe, a także ma możliwość strzelania z karabinu maszynowego.

Rozgrywka dzieje się w porze nocy, kiedy wrogowie rozpoczynają atak na postać gracza. Zadaniem bohatera jest likwidowanie zagrożeń, niszczenie wiosek i zabudowań. Rozgrywka oferuje również usuwanie budynków industrialnych, a w tym elektrowni jądrowych. Gracz napotka wiele celów do zestrzelenia, czyli między innymi wyrzutnie SAM, działa do strzelania z broni automatycznej, statki bojowe oraz czołgi. Po drodze gracz zbiera paliwo i amunicję, aby kontynuować swoją podróż.

Gra jest prosta, jednak wymaga czasu do doskonałego opanowania mechanik gry. Thunderbolt II zawiera osiemnaście misji w stylu Singleplay, ma również tryb dla kilku graczy (Multiplay) i rozmaite scenerie: lądowe, wodne i powietrzne. Gra jest płynna i zróżnicowana z ciekawymi efektami specjalnymi i szybką akcją.Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry THUNDERBOLT II.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz


Gry, które mogą ci się spodobać