THIEF: DEADLY SHADOWS

thief deadly shadows
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:O grze Thief: Deadly Shadows

Thief: Deadly Shadows, gra akcji (FPP) wydana w 2008 roku przez Eidos. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) i konsol Xbox.

Thief: Deadly Shadows to trzecia część gier FPP, których akcja osadzona została w przypominającym średniowiecze świecie fantasy (z elementami steampunkowymi). Główny bohater - złodziej o imieniu Garrett - niegdyś musiał mierzyć się z tajemniczym Zakonem Młota oraz mrocznymi siłami natury. W trzeciej części staje po stronie utrzymujących równowagę Strażników, ale sprawy przybierają zgoła nieoczekiwany obrót kiedy bohater budzi dawno uśpione moce, a dawni protektorzy uznają to za zdradę.

Arsenał, którym będzie dysponował gracz znacząco różni się od typowych gier FPP. Zamiast karabinów miecze, zamiast bazooki łuk! Nasz bohater nie jest zbyt odporny na ciosy przeciwników. Zadaniem gracza będzie raczej poruszanie się w cieniu i atak z zaskoczenia niż walka twarzą w twarz. W osiągnięciu celu pomogą specjalne strzały: zatrute, dźwiękowe albo z przymocowaną liną.

Trzeba zwrócić uwagę na fakt, że twórcy trzeciej części przygód Garretta zdecydowanie obniżyli poziom trudności. W grze rozbudowano elementy zręcznościowe, a świat przedstawiony nabrał barw stając się nieco mniej mroczny niż w poprzednich częściach. Nadal jednak czeka na nas wiele zagadek do rozwiązania, zamków do sforsowania i sakiewek, które będziemy mogli ukraść.

Sklepy w których można kupić grę THIEF: DEADLY SHADOWS
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra THIEF: DEADLY SHADOWS chroniona jest prawem autorskim. THIEF: DEADLY SHADOWS możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Kupując grę w Eneba.com, przy zamówieniu wprowadź kod 16bit - otrzymasz 3% rabatu.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry THIEF DEADLY SHADOWS.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz