THEME HOSPITAL. ZABAWA W SZPITAL.

odwiedzin: 11409    pobrano: 4388Rok: 1997

Gatunek: symulator | ekonomiczna

Wydawca: Electronic Arts

Producent: Bullfrog Productions, Ltd.

Platforma: PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Theme Hospital, gra symulacyjna z 1997 roku, wydana przez Electronic Arts. Gra powstała dla komputerów PC oraz konsol PlayStation oraz PSP (w tym Vita).
Twoim zadaniem jest zarządzanie szpitalem, przy najniższych kosztach utrzymania placówki musisz zarobić jak nawięcej pieniędzy. Na początku twojej kariery nie dysponujesz zbyt wielkimi środkami. W pierszym etapie gry, będziesz zmuszony zatrudniać specjalistów (lekarzy, chirurgów) oraz personel pomocniczy (panie do rejestracji) który nie ma zbyt wygórowanych wymagań płacowych. Jednak z biegiem czasu dzięki Twoim umiejętnościom managerskim, będziesz mógł pozwolić sobie na personel i sprzęt z wyższej półki.
Gra zasadami nie odbiega znacząco od wydanej kilka lat wcześniej gry Theme Park. Fani na pewno znajdą coś dla siebie w Theme Park.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Theme Hospital przeczytaj:

Czasopisma w których znajdziesz informacje o THEME HOSPITAL

Secret Service

Opis gry w miesięczniku Secret Service z 1997 roku. Numer 05, strony 58-59.


Gry Komputerowe

Recenzja gry w miesięczniku Gry Komputerowe z 1997 roku. Numer 05, strony 29-30.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą THEME HOSPITAL. ZABAWA W SZPITAL..

Przejdź do sekcji: Download THEME HOSPITAL
TAGI: THEME HOSPITAL   SYMULATOR   EKONOMICZNA   THEME   HOSPITAL   ELECTRONIC ARTS  
Najwyżej ocenione gry


pierwsza pożyczkaPolecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo