the watchmaker
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.00/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze The Watchmaker

The Watchmaker to gra przygodowa, opowiadająca historię dwójki bohaterów wyruszającej do tajemniczego zamku, aby odnaleźć niebezpieczną maszynę będącą zagrożeniem dla całego świata.
Prawniczka Victoria Conroy oraz jej towarzysz Darrel Boone, to eksperci od zjawisk paranormalnych. Tuż po ich pierwszym potkaniu taksówka zawozi ich pod bramę zagadkowego austriackiego zamku, w którym czai się śmiertelne zagrożenie. Ich zadanie ma polegać na odzyskaniu tajemniczego urządzenia, które wraz z nadejściem zaćmienia Słońca przyniesie zagładę dla całej ludzkości. Nie pomaga w tym fakt, że zostało skradzione i dobrze ukryte przez fanatyków religijnych.
W przeciwieństwie do wielu tradycyjnych gier przygodowych tamtych lat, The Watchmaker uwalnia gracza od liniowości i daje mu pełną swobodą eksploracji nie narzucając tempa rozgrywki. Wykorzystany silnik 3D pozwala w czasie rzeczywistym przełączać się między widokiem z trzeciej i pierwszej osoby. Umożliwia to bardziej immersyjne rozwiązywanie zagadek i badanie otoczenia, przy jednoczesnym zachowaniu specyficznego dla przodówek klimatu.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry THE WATCHMAKER.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz