the typing of the dead
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.72/10 (9 głosów)


Twoja ocena:O grze The Typing of the Dead

The Typing of the Dead, gra akcji wydana w 1999 roku przez SEGA Enterprises. Gra ukazała się dla komputerów Macintosh, PC (Windows) oraz konsol Dreamcast.
The Typing of the Dead to trójwymiarowa gra zręcznościowa, w które gracz wciela się w postać agenta, walczącego z krwiożerczymi zombie. Akcja toczy się w Wenecji, opanowanej przez potwory chcące unicestwić gatunek ludzki. Od gracza wymagana jest koncentracja i szybkie działanie, ponieważ aby zabić wroga, należy wciskać pojawiające się na ekranie ciągi liter. Początkowo zadanie jest łatwe, ale z czasem poziom trudności rośnie - należy wpisawać skomplikowane zdania.
The Typing of the Dead to nie tylko gra zręcznościowa, ale również świetny sposób na trenowanie szybkiego pisania po klawiaturze. Gracz może się wcielić z jedną z dwóch postaci agentów, natomiast wrogów jest znacznie więcej - aż dwanaście rodzajów zombie. W grze dostępnych jest 5 trybów gry, które różnią się pomiędzy sobą trudnością oraz zadaniami. Pojawiają się wyzwania, w których gracz musi w wyznaczonym czasie zabić konkretną liczbę potworów. Można się również zmierzyć z bossem i spróbować swoich sił w szybkim i bezbłędnym przepisywaniu długich zdań.
TYPING   DEAD   AKCJA   ZRĘCZNOŚCIOWA   HORROR  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry THE TYPING OF THE DEAD.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz