THE THING

odwiedzin: 235    pobrano: 28Rok: 2002

Gatunek: strzelanka | akcja | tpp

Wydawca: Black Label Games

Producent: Computer Artworks Ltd.

Platforma: PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


The Thing, gra akcji (TPP) wydana w 2002 roku przez Black Label Games. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) oraz konsol PlayStation 2 i XBox.
Fabuła gry oparta jest na wydarzeniach przedstawionych filmie Johna Carpentera z 1982 roku. Twoim zadaniem - dowodząc ekipą żołnierzy - jest zlikwidowanie tytułowej Rzeczy (The Thing). Aby przejść grę (20 poziomów) musisz wykorzystać unikalne umiejętności każdego żołnierza z twojej ekipy np. inżyniera, który poradzi sobie z każdym urządzeniem elektrycznym, medyk - uleczy cię itp.

Uwagi: Grę zainstalujesz z zamieszczonego obrazu płyty. Następnie zainstaluj Patch. Kolejnym krokiem jest skopiowanie pliku znajdującego się w katalogu NoCD w miesjce w którym zainstalowałeś grę. Teraz możesz uruchomić grę.
Jeżeli masz problem z dźwiękiem - uruchom plik znajujący się w katalogu Sound Fix.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry The Thing przeczytaj:

Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą THE THING.Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download THE THING
TAGI: THING   RZECZ   COŚ   STRZELANKA   TPP   AKCJA   CARPENTER   OBCY  
Najwyżej ocenione gry

Polecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo