THE SETTLERS II: VENI VIDI VICI

odwiedzin: 436    pobrano: 167Rok: 1996

Gatunek: strategiczna

Wydawca: Blue Byte

Producent: Blue Byte

Platforma: PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


The Settlers ii: Veni Vidi Vici, gra strategiczna wydana w 1996 roku przez Blue Byte Studio GmbH. Gra ukazała się dla komputerów PC (DOS) oraz Macintosh.
The Settlers II: Veni, Vidi, Vici to kontynuacja znanej gry startegiczno-ekonomicznej. Swoją przygodę zaczynasz tylko z jednym głównym budynkiem. Aby zbudować jakikolwiek inny budynek, musisz najpierw znaleźć źródło kamieni i drewna. Zaczynasz od budowania dróg, po których twoi `settlersi` transportują wszystkie towary i materiały budowlane. Swoim osadnikom będziesz mógł przydzielić profesję (w grze ponad 30 różnych zawodów). Pamiętaj, w świecie The Settlers nie jesteś sam - są też inni osadnicy, musisz z nimi albo działać pokojowo - albo wszystko rozstrzygniecie na polu walki.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry The Settlers Ii Veni Vidi Vici przeczytaj:

Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą THE SETTLERS II: VENI VIDI VICI.

Przejdź do sekcji: Download THE SETTLERS II VENI VIDI VICI
TAGI: SETTLERS   VENI   VIDI   VICI   STRATEGICZNA   OSADNICY   SETLERS   BLUE   BYTE  
Najwyżej ocenione gry


pierwsza pożyczkaPolecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo