the secret of monkey island
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze The Secret of Monkey Island.

The Secret of Monkey Island, gra przygodowa (point and click) wydana w 1990 roku przez LucasFilm Games. Gra ukazała się dla komputerów Amiga, Atari ST, Macintosh oraz PC. Później powstały konwersje i edycje remasterowane dla PlayStation, XBox oraz iOS.
Bohaterem gry jest Guybrush Threepwood, który chce zostać piratem. W tym celu przybywa na wyspę Mêlée, gdzie rozpoczyna się jego przygoda. Aby zostać piratem, musi poddać się trzem próbom. W trakcie jednej z nich, nasz bohater zakochuje się w Elaine Marley, gubernator wyspy. Jednak szczęście nie trwa wiecznie. Wszystko się komplikuje, gdy na scenę wchodzi pirat LeChuck.
The Secret of Monkey Island, jest pierwszą z pięciu części serii. Odbiór gry w ówczesnych mediach był bardzo ciepły i pozytywny. Atutem gry jest grafika, która stoi na wysokim poziomie. Polecamy.


Uwagi: Na naszych stronach możecie pobrać grę w wersji dla komputerów Amiga i Macintosh. Polecamy wersję dla komputerów Apple.
Jak uruchomić grę na komputerach Macintosh, znajdziecie na naszym forum w dziale Basilisk II.

Czasopisma w których można poczytać o grze The Secret Of Monkey Island


Sklepy w których można kupić grę THE SECRET OF MONKEY ISLAND.
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra THE SECRET OF MONKEY ISLAND. chroniona jest prawem autorskim. THE SECRET OF MONKEY ISLAND. możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Kupując grę w Eneba.com, przy zamówieniu wprowadź kod 16bit - otrzymasz 3% rabatu.
.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry THE SECRET OF MONKEY ISLAND.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz