THE ROCKETEER: CZŁOWIEK RAKIETA

odwiedzin: 183    pobrano: 24


The Rocketeer, gra zręcznościowa wydana w 1991 roku przez Walt Disney Computer Software. Gra ukazała się dla komputerów PC (DOS) oraz konsolę SNES.
Gra oparta na filmie pod tym samym tytułe. Akcja gry osadzona jest na początku XIX, dokładnie w 1938 roku. Wcielamy się w tytułowego Człowieka Rakietę, który przez przypadek znalazł sposób na latanie przy pomocy super technologii. Tak się złożyło, że na dniach miała wybuchnąć wojna. Naziści chcą zdobyć ten wynalazek a twoim zadaniem jest za wszelką cenę go zachować.
Gra podzielona jest na czteryt etapy w których będziesz musiał zmierzyć się z wrogiem m.in. wyścigi samolotów czy strzalenie w hangarze.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry The Rocketeer przeczytaj:

Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą THE ROCKETEER: CZŁOWIEK RAKIETA.Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download THE ROCKETEER
TAGI: ROCKETEER   CZŁOWIEK   RAKIETA   ZRĘCZNOŚCIÓWKA   DISNEY  
Najwyżej ocenione gry


pierwsza pożyczkaPolecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo