THE POWERPUFF GIRLS MOJO JOJO`S PET PROJECT

the powerpuff girls mojo jojos pet project
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.50/10 (2 głosy)


Zaloguj się aby ocenić gręO grze The Powerpuff Girls Mojo Jojo's Pet Project

The Powerpuff Girls Mojo Jojo's Pet Project to gra o znanych jako atomówki dziewczynkach. Wcielamy się w niej w tytułowe trzy dziewczynki: Bajkę, Bójkę i Brawurkę. To trzecioosobowy tytuł z widokiem z boku z grafiką 2D. Jest to kolekcja 6 gierek, w której gracz wcielając się w atomówki ratuje miasteczko Townsville przed zmutowanymi stworami oraz wymienionym w tytule Mojo Jojo. W grze napotykamy postacie doskonale znane z serialu animowanego, jak np. pan burmistrz, czy profesor X.
Rozgrywka opiera się na 6 prostych minigierkach, w których trzeba się czasem wykazać refleksem. W zależności od misji, wyzwanie jest innego rodzaju. Za każdym razem utrudnienia są też zgoła inne. W misji ratowania spadających zwierzaków trzeba unikać zderzenia z ciężkimi przedmiotami, jak na przykład pianino. Innym razem ściga się Mojo Jojo, jednak podczas trwania pościgu nie wolno łamać przepisów drogowych. W kolejnym zadaniu zaś tytułową małpę trzeba po prostu pokonać, by trafiła do więzienia. Jednak wsadzenie Mojo Jojo za kraty wcale gry nie kończy.

The Powerpuff Girls Mojo Jojo's Pet Project podczas rozgrywki w zabawny sposób stara się też przekazać wartości edukacyjne. Jak na przykład to, że trzeba ratować Ziemię przed zanieczyszczeniami, czy że do otwartego kosza piknikowego chętnie zajrzą owady.


Ostatnia modyfikacja: 20 kwiecień 2022Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry THE POWERPUFF GIRLS MOJO JOJOS PET PROJECT.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać