THE MYSTERY OF THE MARY CELESTE

the mystery of the mary celeste
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (2 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze The Mystery of the Mary Celeste

W 1872 roku brytyjski statek "Mary Celeste" został odnaleziony, gdy dryfował bez załogi na środku Oceanu Atlantyckiego. Z pozoru wszystko było nienaruszone, ale szybko okazało się, że dziewięć przewożonych beczek z whisky jest pustych... Niewyjaśniona do dzisiaj sprawa zyskała ogromny rozgłos w ówczesnej prasie, a wokół statku powstało wiele szalonych teorii spiskowych, mających wytłumaczyć tajemnicze okoliczności towarzyszące nagłemu zniknięciu załogi.

"The Mystery of the Mary Celeste" to gra przygodowa wykorzystująca losy tytułowego statku jako tło fabularne. Gracze wcielają się w Mary Morehouse, spadkobierczynię znalazcy pierwotnej "Mary Celeste". Wraz z grupą pasażerów wyrusza ona w dziewiczy rejs statkiem "Mary Celeste II". Gdy statek wypływa na pełne morze, szybko okazuje się, że na jego pokładzie dzieją się dziwne rzeczy, a niewytłumaczone zjawiska zaczynają zagrażać życiu i zdrowiu załogi oraz pasażerów. Jaką tajemnicę kryje "Mary Celeste II"? Jaki jest jego związek z historią "Mary Celeste" z 1872 roku? Czy Mary Morehouse zdoła rozwiązać tajemnicę statku i uniknąć śmiertelnego niebezpieczeństwa? Jedynym sposobem poznania odpowiedzi na te pytania jest rozgrywka w "The Mystery of the Mary Celeste"!


Ostatnia modyfikacja: 19 kwiecień 2022Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry THE MYSTERY OF THE MARY CELESTE.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać