the movies
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze The Movies

The Movies, gra ekonomiczna wydana w 2005 roku przez Activision Publishing. Gra ukazała się dla komputerów Macintosh i PC (Windows).
The Movies to innowacyjna gra ekonomiczna, w której możemy zostać początkującym producentem filmowym, a naszym głównym celem będzie stworzenie własnego imperium filmowego. W trybie kampanii będziemy stawiać budynki, podejmować decyzje o zatrudnianiu aktorów jak i zjednywać krytyków czy dbać o reklamę. Gra jest bardzo rozbudowana i posiada bardzo przyjemną dla oka "simsopodobną" grafikę, która zestarzała się miły dla oka sposób. W grze nie tylko zadbamy o ekonomiczne aspekty rozgrywki, ale także będziemy mogli wpływać na każdy etap tworzenia filmu decydując np. ile przemocy, romantyzmu czy realizmu ma być w danych scenach. Po ukończeniu produkcji będziemy mogli zobaczyć swoje dzieło w postaci prawdziwego, choć krótkiego filmu. Oprócz normalnych decyzji z dziedziny funkcjonowania studia, czekają na nas także fajnie skonstruowane zdarzenia losowe i duża doza humoru. Możemy grać zarówno w tryb kampanii jak i skorzystać z trybu piaskownicy (Sandbox Mode) który pozwoli nam wybrać okres (od 1920 do 2020 roku) w którym będziemy mogli stworzyć swój wymarzony film.


Uwagi: Jeżeli będziecie mieć problemy z grą, spróbujcie następujących: - ustaw grę w trybie zgodności Windows 7 oraz wyłącz optymalizacje pełnoekranowe, jeżeli to nie pomoże skopiuj pliki z pakietu dgVooDoo z folderu MS w miejsce instalacji gry.
Gra zawiera dodatek Stunts & Effects.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry THE MOVIES.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz