THE MARK

the mark
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.20/10 (5 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze The Mark

Główny motyw gry The Mark może budzić apokaliptyczne skojarzenia. W rozgrywce mamy do czynienia z zawarciem sojuszu przez organizację terrorystyczną Al-Kaidę z rosyjskim multimilionerem Ilją Rakowem. Obydwie strony mają jedną wspólną cechę - nie są zwolennikami kultury i wpływów zachodnich. Jednym z ich głównych postanowień jest zrównanie z ziemią Londynu. Swój cel chcą osiągnąć poprzez użycie głowic nuklearnych, których dewastujące działanie miałoby doprowadzić do paraliżu całego regionu.

W opozycji do sił antagonistów staje dwóch mężczyzn - Steve "Fletch" Fletcher, który jest oficerem Marines; a także Austin Hawke, będący najemnikiem opłacalnym przez rosyjskiego miliardera. Każdy gracz, przed rozpoczęciem rozgrywki wybiera sobie jednego z dwóch powyższych bohaterów. Niekiedy działają oni w duecie, lecz większość misji muszą wykonywać indywidualnie. Każdy z nich posiada całkowicie odmienne uzbrojenie. Zestaw Austina Hawke wydaje się być bardziej wykwalifikowany i lepszy, za to Steve Fletcher przez staż w Marines jest personą lepiej wysportowaną i sprawniejszą od swojego partnera w walce z Al Kaidą i Ilją Rakowem.


Ostatnia modyfikacja: 9 sierpień 2022

ABANDONWARE  STARE GRY   MARK   FPS   STRZELANKA   AKCJA  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry THE MARK.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać