THE LAND BEFORE TIME: BIG WATER ADVENTURE

the land before time big water adventure
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze The Land Before Time: Big Water Adventure

The Land Before Time: Big Water Adventure to gra platformowa wydana w 2002 roku przez TDK Mediactive. Jest to gra dla jednego gracza oparta na filmie animowanym z serii The Land Before Time. Po ulewnym deszczu, Little Mo utknął w Wielkiej Dolinie i teraz musi wrócić do swojej rodziny. Przy pomocy przyjaciół Littlefoot, Ducky, Cera, Spike i Petrie gracz musi pomóc Mo wrócić do domu.

Gra składa się z serii krótkich poziomów, w których gracz biega po poziomach przeskakując przepaście i zbierając gwiazdki. Co kilka poziomów na gracza czekają wyzwania np. wyścig, który musi zostać pomyślnie ukończony, aby przejść dalej. W tej grze nie ma limitu "życia". Jeżeli gracz wpadnie w przepaść podczas skoku zostanie cofnięty do punktu z którego będzie mógł kontynuować grę.

Gra The Land Before Time: Big Water Adventure ze względu na niski poziom trudności przeznaczona jest dla dzieci. Kolorowa grafika i miłe dla ucha efekty dźwiękowe powinny przypaść do gustu młodym graczom.


Ostatnia modyfikacja: 11 lipiec 2023Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry THE LAND BEFORE TIME BIG WATER ADVENTURE.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać