THE HISTORY CHANNEL: BATTLE FOR THE PACIFIC

the history channel battle for the pacific
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (3 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze The History Channel: Battle for the Pacific

The History Channel Battle for the Pacific to ciekawa gra dla graczy interesujących się tematyką II wojny światowej, a konkretnie zmagań Amerykanów z Japończykami. Pozycja cechuje się dużą dynamiką, dzięki której gracz nie powinien odczuwać monotonii. Opisywany tytuł wyróżnia się wysoką wartością merytoryczną. Fabuła zawiera wiele odniesień do prawdziwych wydarzeń, do których doszło podczas konfliktu toczonego na Pacyfiku. Każda misja została poprzedzona historycznym wprowadzeniem oraz objaśnieniem, co do ważności powierzonego graczowi zadania.

Opisywana gra typu FPS pozwala na branie udziału w amerykańskich desantach, mających na celu zdobywanie poszczególnych wysp kontrolowanych przez Japończyków. W zależności od misji walka toczy się na plaży lub obsianej śmiertelnymi pułapkami dżungli. Tryb pojedynczy oznacza toczenie bojów w towarzystwie innych żołnierzy z oddziału gracza. W trybie multiplayer istnieje możliwość walki po stronie japońskiej i amerykańskiej. Tego rodzaju starcia odbywają się na umiejętnie wykreowanych mapach, na których nie brakuje szczegółów odzwierciadlających ówczesne realia. Z tego powodu gra powinna trafić w gusta osób interesujących się militariami i historią.


Ostatnia modyfikacja: 21 listopad 2022Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

ociec_pijok_07   wysłano 2023-05-30 09:12:55

hitboxy ok, nawet heady wchodzą na raz, gorzej z interakcją np przy minach
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Bob   wysłano 2022-12-12 17:28:26

Mam nadzieję, że to ta naprawiona wersja, nie ta, którą pokazał NRGeek w "Zagrajmy w crapa"... :P
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać