the elder scrolls iii morrowind
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.65/10 (22931 głosów)


Twoja ocena:O grze The Elder Scrolls III: Morrowind

The Elder Scrolls III: Morrowind, gra RPG wydana w 2002 roku przez Ubi Soft Entertainment Software. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) i konsol XBox.
The Elder Scrolls III: Morrowind to zachwycająca skalą, epicka opowieść osadzona w tętniącym życiem świecie fantasy. Wcielamy się w niej w więźnia, który wysłany zostaje na misję, od której zależeć będą przyszłe losy świata. Sami stworzyć możemy bohatera, którym przemierzać będziemy olbrzymią prowincję Morrowind – w nasze ręce zostaje oddany wybór rasy, klasy, umiejętności oraz tony statystyk i szczegółów. Przebiegły khajit władający magią, czy szlachetny nord uzbrojony w potężny topór dwuręczny, to tylko przykłady ogromnych możliwości kreatora postaci. To również nasze decyzje ukształtują to, jak wyglądać będzie nasza przygoda, po jakiej stronie się opowiemy czy też jakich zadań się podejmiemy. Gra oferuje nam niezwykle rozbudowany wątek główny, pełen zwrotów akcji i niespodzianek, oraz tysiące misji pobocznych. Przysługuje nam także całkowita swoboda, gdyż ogromna mapa świata stoi przed nami otworem już od samego początku. W fantastycznej krainie Morrowind, możliwości są nieograniczone

Sklepy w których można kupić grę THE ELDER SCROLLS III: MORROWIND
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra THE ELDER SCROLLS III: MORROWIND chroniona jest prawem autorskim. THE ELDER SCROLLS III: MORROWIND możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Kupując grę w Eneba.com, przy zamówieniu wprowadź kod 16bit - otrzymasz 3% rabatu.
.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ELDER   SCROLLS   MORROWIND   RPG   FANTASY  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry THE ELDER SCROLLS III MORROWIND.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz