the da vinci code
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze The Da Vinci Code

The Da Vinci Code to przygodowa gra akcji bazująca na książce "Kod Leonarda da Vinci" autorstwa Dana Browna oraz jej ekranizacji z 2006 z Tomem Hanksem w roli głównej.
Robert Langdon jest profesorem z Harvardu, który staje się podejrzanym w sprawie o morderstwo Jacquesa Saunière'a - kustosza muzeum w Luwrze. Na miejscu zbrodni okazuje się, że ofiara pozostawiła po sobie szereg wskazówek, które mogą doprowadzić do prawdziwego mordercy. Langdon łączy siły z kartografką Sophie Neveu - prywatnie prawnuczką kustosza. Razem próbują znaleźć sprawcę i odkryć tajemnicę skrywaną od tysięcy lat.
Na rozgrywkę w The Da Vinci Code składa się eksploracja, rozwiązywanie zagadek oraz walka lub przekradanie się między wrogami. W pierwszym przypadku użytkownik w widoku trzecioosobowym przeszukuje lokacje, a po znalezieniu interesującego go obiektu, przechodzi na widok z pierwszej osoby, by dojrzeć więcej szczegółów. Dzięki temu natrafia na przedmioty lub podpowiedzi kluczowe przy rozwiązywaniu łamigłówek. Walka dzieli się na fazę obrony oraz ataku, w obu gracz musi wcisnąć konkretną sekwencję klawiszy, by wygrać.
W trakcie zabawy użytkownik wciela się w oboje bohaterów, zmiana zachodzi jednak automatycznie w momentach przewidzianych przez autorów.
VINCI   CODE   AKCJA   PUZZLE   ZAGADKA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry THE DA VINCI CODE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz