the bards tale ii the destiny knight
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze The Bard's Tale II: The Destiny Knight

The Bard's Tale II: The Destiny Knight, gra RPG wydana w 1986 roku przez Electronic Arts. Gra ukazała się dla komputerów Amiga, Apple II, C64, PC (DOS) i konsol NES.
The Bard's Tale II: The Destiny Knight to druga część i kontynuacja Tales of the Unknown. Po wydarzeniach z pierwszej części, w której nasi bohaterowie pokonali czarodzieja Mangara Ciemnego i uwolnili Skara Brae od wiecznej zimy, wszystko wróciło do normalności. Jednak świat nie cieszył się długo spokojem. Zły Arcymag Lagoth Zanta połamał na siedem części i rozrzucił po świecie Różdżkę Przeznaczenia. Różdżka Przeznaczenia chroniła krainę przez siedemset lat. Bez niej królestwo pogrąży się w chaosie. Nasi bohaterowie będą musieć kolejny raz wyruszyć na wyprawę aby odnaleźć wszyskie kawałki różczki i ocalić krainę przed chaosem.
Rozgrywka The Bard's Tale II: The Destiny Knight nie różni się od pierszej części. Podobnie jak jej poprzednik, rozgrywka polega na eksplorowaniu świata i turowymi bitwami z losowo pojawiającymi się wrogami. W przeciwnieństwie do poprzedniej części - tym razem będziemy zwiedzać aż sześć miast a lochy zawierają więcej pułapek i zagadek do rozwiązania.
BARDS   TALE   DESTINY   KNIGHT   RPG   TUROWA   FANTASY  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry THE BARDS TALE II THE DESTINY KNIGHT.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz