O grze The Adventures of Rocky and Bullwinkle and Friends

The Adventures of Rocky and Bullwinkle, czyli polskie Przygody Rocky’iego i Łosia Superktosia to gra oparta na znanym amerykańskim serialu animowanym o tym samym tytule. Wydana w 1993 roku przez Absolute Entertainment, Inc produkcja to idealny sposób na przedłużenie sobie kontaktu z ulubionymi postaciami.
Fabuła rozpoczyna się wraz z niepokojącymi wieściami pochodzącymi z Frostbite Fall, a dokładnie z The Rocky and Bullwinkle Museum. Okazuje się, że Natasha i Borys, dwie postaci doskonale znane również z kreskówki, przebrały się za ochroniarzy muzeum, aby niepostrzeżenie wykraść kilka cennych przedmiotów. Dlatego też Rocky i Łoś Superktoś wyruszają na poszukiwania skradzionych artefaktów.
Jako przykład gry platformowej, Przygody Rocky’iego i Łosia Superktosia zmuszają gracza do przemieszczania się z jednej platformy w drugą. Twoim celem oczywiście jest kierowanie postaciami, tak aby szczęśliwie odnalazły one skradzione przedmioty. Po drodze czeka na Ciebie szereg mini-gier z udziałem postaci znanych z serialu. Podczas rozgrywki możesz błyskawicznie przełączać się między dwoma bohaterami. Każdy z nich posiada nieco inne umiejętności. Przewagą Rocky’ego jest jego zdolność do latania na krótkich odcinkach. Łoś natomiast potrafi celnie rzucać bombami w przeciwników.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry THE ADVENTURES OF ROCKY AND BULLWINKLE AND FRIENDS.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz