the adventures of jimmy neutron boy genius vs jimmy negatron
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

7.83/10 (3 głosy)


Twoja ocena:O grze The Adventures of Jimmy Neutron: Boy Genius Vs. Jimmy Negatron

The Adventures of Jimmy Neutron: Boy Genius Vs. Jimmy Negatron, gra akcji wydana w 2002 roku przez THQ. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).
Głównym bohaterem jest tytułowy Jimmy Neutron, który walczy z własnym alter ego Jimmym Negatronem. Spotkanie bohatera ze swoim przeciwnikiem jest wynikiem nieudanej podróży w czasie i przeniesienia go do innego wymiaru. Zadaniem Jimmiego jest pokonanie Negatrona, który w alternatywnej rzeczywistości próbuje przejąć władzę. Kierowany przez gracza bohater nie może do tego dopuścić.
W grze The Adventures of Jimmy Neutron Boy Genius Vs Jimmy Negatron grający wciela się głównie w postać Jimmiego Neutrona. Zadaniem gracza jest eksploracja kolejnych poziomów, znajdywanie ukrytych przedmiotów oraz pokonywanie przeszkód. Oprócz zagadek logicznych, na drodze głównego bohatera, stoją również wrogowie. Jimmy może próbować z nimi walczyć lub też ich omijać. Każdy poziom kończy się potyczką z bossem, którego pokonanie jest warunkiem przejście do następnego levelu.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry THE ADVENTURES OF JIMMY NEUTRON BOY GENIUS VS JIMMY NEGATRON.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz