terrorist takedown 3
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze Terrorist Takedown 3

Terrorist Takedown 3 to trzecia odsłona bogatej serii gier akcji autorstwa polskiego studia. Gracz wciela się w jednego z członków jednostki antyterrorystycznej, która została wysłana do Somalii z misją odbicia porwanego statku.
W czasie zadania okazje się, że na pokładzie znajdują się chemikalia, które miały zostać wykorzystanie jako broń masowej zagłady przez terrorystów. Ruszasz ich tropem biorąc udział w 8 niebezpiecznych misjach.
Korzystając z nowoczesnej broni palnej i technik walki jednostek specjalnie masz za zadanie szybko i sprawie zlokalizować, a następnie wyeliminować wroga. Bogaty arsenał zaawansowanego sprzętu wojskowego będzie twoim niezastąpionym sojusznikiem. Noktowizory i granaty błyskowe pozwolą na działanie z ukrycia i zaskoczenia.
Realistyczna grafika zapewnia dynamiczne i pełne detali otoczenie. Mechanika strzelania zza osłony pozwala graczowi na prowadzenie ślepego ognia zaporowego zza niskich przeszkód i ścian. Gracz może strzelać do przeciwników także przez cienkie ściany, co zapewnia dodatkowy element taktyczny. Gra umożliwia modyfikacje broni oraz oferuje misje z wykorzystaniem pojazdów.
TERRORIST   TAKEDOWN   AKCJA   STRZELANKA   WOJNA   KONFLIKT  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry TERRORIST TAKEDOWN 3.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz