terrorist takedown
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Twoja ocena:O grze Terrorist Takedown

Terrorist Takedown to produkcja akcji, która dała początek serii gier. Pozycja dystrybuowana była w Polsce pod tytułem Konflikt na Bliskich Wschodzie. Dzieło oferuje tryb fabularny złożony z 16 różnych misji - w każdej z nich celem użytkownika jest walka z organizacjami terrorystycznymi.


Gra oferuje rozgrywkę w trybie pierwszo- lub trzecioosobowym. Podczas większości zadań użytkownik odpiera ataki przeciwników za pomocą wyrzutni rakiet czy ciężkiego karabinu zamontowanego na śmigłowcu lub Humvee. Pojazdy posiadają własny poziom wytrzymałości, konieczne jest szybkie likwidowanie przeciwników, by maszyny nie odmówiły posłuszeństwa. W niektórych misjach grach korzysta także ze stacjonarnej broni. Podczas wymiany ognia należy co pewien czas przerywać ostrzał, każdy wystrzelony pocisk nagrzewa bowiem sprzęt bojowy, a to może prowadzić do jego chwilowej blokady.


Część zadań pozwala graczowi na wkroczenie do kokpitu śmigłowca bojowego i prowadzenie walki bezpośrednio z powietrza. W tym przypadku amunicja jest nielimitowana.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry TERRORIST TAKEDOWN.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz