TERMINATOR 2: JUDGEMENT DAY.

odwiedzin: 1316    pobrano: 489


Terminator 2: Judgement day, gra zręcznościowa wydana w 1991 roku. Gra ukazała się na większość ówczesnych komputerów domowych i osobistych w tym dla Amigi i PC.
Fabuła gry oparta jest na hicie kinowym pod tym samym tytułem. W grze wcielamy się w Terminatora T800, którego celem jest ochrona oraz zlikwidowanie Terminatora T1000.
Gra podzielona jest na siedem poziomów (etapów). Kolejność etapów - scen, ściśle powiązano z akcją filmu. W pierwszym epizodzie - będziesz walczył w sklepie z T1000. Drugi poziom to ucieczka na motocyklu. Trzeci poziom (tutaj małe odstępstwo od fabuły filmu) to układanka. W następnej scenie czeka nas kolejna potyczka z T1000 - tym razem w szpitalu. Piąty etap to szalony bieg z karabinami w ręku. Kolejny etap - znów pościg - tym razem pędzimy samochodem policyjnym. I finał - miejsce akcji huta wytopu stali - walka T800 vs T1000.
Fajną rzeczą w grze jest przeplatanie kolejnych etapów - digitalizaowanymi urywakami z filmu. Jak na lata 90-te, naprawdę robiące wrażenie.
Gra jest dość prosta, całość można przejść w kilka godzin. Na wieczór w sam raz.Gry, które mogą ci się spodobać

Czasopisma w których można poczytać o tej grze

Top Secret

Recenzja gry w miesięczniku Top Secret z 1992 roku. Numer 04, strona 9.

Przejdź do sekcji: Download TERMINATOR 2
TERMINATOR 2
Ocena


Udostępnij
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie? Zapisz się do naszego newslettera.

Download

Tagi