O grze Teenage Mutant Ninja Turtles 2: Battle Nexus

Teenage Mutant Ninja Turtles 2: Battle Nexus to gra przenosząca do świata, w którym czwórka zmutowanych żółwi łączy siły i wspólnie stara się zwalczyć wszelkie zło występujące na świecie.

W grze można pokierować losami jednego z czterech bohaterskich żółwi. Gracz ma do wyboru wojowników o imionach : Donatello, Leonardo, Michelangelo i Raphael. Bohaterowie gry mają za zadanie pokonanie nikczemnych planów czarnego charakteru jakim jest potworny Shreddera oraz jego pomocników z Klanu Stopy. W grze występuje także wiele innych postaci. Przechodząc kolejne etapy fabuły, można chociażby natknąć się na tajemniczego mściciela Casey’a Jonesa, szczurzego Mistrza Splintera czy dziennikarkę April O’Neal. Każdy z bohaterów ma indywidualnie przyporządkowaną głos oraz aparycję.

Teenage Mutant Ninja Turtles 2: Battle Nexus składa się z kilkudziesięciu etapów, które przechodząc kolejno tworzą spójną fabułę. Jest jeszcze tak zwana opcja Battle Nexus, dająca możliwość stocznia batalii z żywym przeciwnikiem lub sztuczną inteligencją. Maksymalna liczy graczy w trybie multiplayer, bez względu na wybraną formę rozrywki to cztery. Warto dodać, że dzięki uzyskaniu odpowiednich wyników można odblokować specjalne niespodzianki.


Uwagi: Przed uruchomieniem gry ustaw zgodność z Windows XP.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry TEENAGE MUTANT NINJA TURTLES 2 BATTLE NEXUS.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz