taz wanted
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.60/10 (5 głosów)


Twoja ocena:O grze Taz: Wanted

Taz: Wanted, gra akcji wydana w 2002 roku przez Infogrames. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) i konsol GameCube, PlayStation i XBox.
Taz to szalony, często zbyt impulsywny diabeł tasmański znany z animowanego serialu dla dzieci zatytułowanego Zwariowane Melodie (w oryginale Looney Toons). W grze Taz: Wanted kudłaty bohater delektuje się czasem spędzanym z ukochaną Diablicą. Jednak romantyczne spotkanie przerywa kowboj Yosemite Sam, który porywa parę i umieszcza ją w swoim prywatnym zoo. Co gorsza, planuje również zamienić ich dom w park rozgrywki.
Taz: Wanted to gra zręcznościowa, w której wcielamy się w tytułowego diabła tasmańskiego, a naszym zadaniem jest sianie jak największego chaosu. Produkcja to przykład klasycznej, trójwymiarowej platformówki, która pod względem rozgrywki przypomina tak kultowe produkcje, jak np. Earthworm Jim 3D. Gracz obserwuje akcję z perspektywy trzeciej osoby, a w większości przypadków jego zadaniem jest usuwanie listów gończych wystawionych za Tazem, zbieranie kanapek oraz niszczenie wszystkiego, co wystąpi na drodze bohatera.
TAZ   WANTED   AKCJA   KRESKÓWKA   LOONEY   TUNES  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry TAZ WANTED.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz