TANKTICS

tanktics
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Tanktics

Tanktics, gra strategiczna wydana w 1999 roku przez Interplay Entertainment. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).

Tanktics to strategiczna gra RTS, w której gracz będzie dowodził swoją armią czołgów. Celem gry jest zniszczenie punktów strategicznych przeciwnika sterowanego przez komputer. Gra podzielona jest na 4 główne kampanie. każda z nich zawiera w sobie 6 samodzielnych misji. Podczas rozgrywki, gracz będzie musiał przebrnąć przez cztery okresy czasowe: epokę kamienia, czasy średniowiecza, czasy najnowsze oraz okres w nieokreślonej dalekiej przyszłości. Przeciwnik zawsze zaczyna o parę kroków przed nim, przez co pokonanie go jest prawdziwym wyzwaniem. Czołgi którymi dowodzi gracz są od podstaw zbudowane przez niego samego. To gracz decyduje której części użyć do budowy, w zależności od tego czy chce zwiększyć manewrowość, odporność czy uzbrojenie swoich maszyn. Materiały potrzebne do produkcji również muszą zostać zebrane przez niego osobiście. Ma to ogromne znaczenie w powodzeniu każdej z misji. W grze występują dość rozbudowane zagadki logiczne oraz okraszona jest ona doskonałymi humorystycznymi wstawkami.


Uwagi: Na Windows 10 grę uruchomisz przez dxWnd (zmieszczony w archwium). Uruchom dxWnd a następnie przeciągnij ikonę uruchomiającą grę na okno uruchomionego programu.Ostatnia modyfikacja: 24 listopad 2020Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry TANKTICS.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać