tales of the unknown volume i the bards tale
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.50/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze Tales of the Unknown: Volume I - The Bard's Tale

Tales of the Unknown: Volume I - The Bard's Tale, gra RPG wydana w 1985 roku przez Electronic Arts. Gra ukazała się dla komputerów Amiga, Amstrad CPC, Apple II, Atari ST, C64, Macintosh, PC (DOS), ZX Spectrum oraz konsol NES.
Tales of the Unknown: Volume I - The Bard's Tale to gra RPG fantasy z pierwszoosobową eksploracją i turową walką z losowo pojawiającymi się wrogami.
Miasto Skara Brae cieszyło się spokojnym życiem, dopóki nie pojawił się zły czarodziej znany jako Mangar the Dark. Siły zła najechały miasto i zniewoliły jego mieszkańców. Czarodziej Mangar rzucił na miasto i okoliczne wisoki zaklęcie Wiecznej Zimy, przez co Skara Brae nie może liczyć na żadną pomoc z zewnątrz. Tylko grupa odważnych poszukiwaczy przygód może uratować Skarę Brae i pokonać Mangara.
W grze dostępnych jest kilka klas postaci: Bard, Łowca, Mnich, Paladyn, Łotrzyk, Wojownik i Mag. Klasa barda odgrywa szczególną rolę, posiadając magiczne pieśni, które poprawiają wydajność drużyny w walce i są niezbędne do rozwiązania niektórych zagadek.
TALES   UNKNOWN   BARDS   TALE   RPG   FANTASY   TUROWA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry TALES OF THE UNKNOWN VOLUME I THE BARDS TALE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz