system shock
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.00/10 (3 głosy)


Twoja ocena:O grze System Shock

System Shock (inne tytuły: Alien Commander), gra FPS (z elemenatmi RPG) wydana w 1994 roku przez Origin Systems. Gra ukazała się dla komputerów PC (DOS), Macintosh oraz PC-98.
Jest rok 2072. Wcielasz się w hakera. Podczas włamania do systemów TriOptimum Corporation zostałeś aresztowany i przewieziony do Citadel Station. Tam otrzymujesz ofertę od prezesa firmy TriOptimum - za pomoc w shakowaniu sieci SHODAN (Sentient Hyper-Optimized Data Access Network) wszystkie zarzuty zostaną wycofane oraz dostaniesz cenny implant. SHODAN, to sztuczna inteligencja kontrolująca Citadel Station. Nie namyślając się, postanawiasz podjąć się zadania. Przed akcją, usunąłeś wszystkie etyczne ograniczenia AI (sieci SHODAN) i poddałeś się operacji wszczepienia implantu.
Budzisz się po sześciu miesiącach, w przerażającej rzeczywistości. Z usuniętymi etycznymi ograniczeniami, SHODAN przejął kontrolę nad stacją, przeprogramował wszystkie roboty i maszyny i pozbył się członków załogi (przekształcając ich w mutanty i cyborgi lub zabijając). Rebecca Lansing, konsultantka ds. walki z terroryzmem TriOptimum, skontaktowała się z tobą, informując o jeszcze bardziej przerażającej możliwej przyszłości: plan SHODAN polega na wykorzystaniu laserów wydobywczych stacji w celu unicestwienia wszelkiego życia na Ziemi. Przemierzając korytarze stacji kosmicznej, musisz unicestwić sieć SHODAN. Od teraz los Ziemii zależy od ciebie.

Czasopisma w których można poczytać o grze System Shock

SYSTEM   SHOCK   FPS   RPG   ORIGIN   CITADEL   TRIOPTIMUM   SCI-FI  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

konop   wysłano 2019-01-21 08:51:20

najlepsza!!! polecam każdemu
0 0 Odpowiedz

Napisz komentarz