SYNNERGIST

synnergist
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Synnergist

Synnergist, gra przygodowa wydana w 1996 roku przez 21st Century Entertainment. Gra ukazała się dla komputerów PC (DOS).

Synnergist to trzecioosobowa gra przygodowa typu point-and-click, w której wcielamy się w młodego, zdesperowanego dziennikarza w futurystycznym mieście New Arhus City. Lokalizacja rozgrywki to cyberpunkowy świat pełen zarówno nowoczesnej technologii, jak i porażającej biedy i rozległej przestępczości. Nasz bohater imieniem Tim Machin pracuje w podrzędnym tabloidzie zawsze poszukującym sensacji. Pewnego dnia jego zleceniem staje się napisanie tekstu na temat świeżej sprawy morderstwa. W celu zdobycia informacji i przeprowadzenia wywiadu udaje się więc do baru, jednak wtedy, za sprawą wielu nietypowych zdarzeń, sam staje się głównym podejrzanym. Uciekając przed skorumpowanym ramieniem prawa oraz gangsterami, na swojej drodze spotkamy wiele interesujących i nietuzinkowych postaci. Poznamy kryminalistów, pracowników organizacji charytatywnych, czy też właścicieli nielegalnych kanałów telewizyjnych. W tym dziwnym, groteskowym świecie, spotkać możemy każdego, a przydarzyć się może wszystko.


Ostatnia modyfikacja: 21 październik 2020Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SYNNERGIST.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać