syndicate wars
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.57/10 (7 głosów)


Twoja ocena:O grze Syndicate Wars

Syndicate Wars, gra strategiczna (rts) wydana w 1996 roku przez Bullfrog Productions. Gra ukazała się dla komputerów osobistych PC oraz PlayStation.
Fabuła gry osadzona jest w roku 2191 (95 lat po wydarzeniach z poprzedniej części gry). Kontrolujemy korporację o nazwie EuroCorp. Jest to najpotężniejsza korporacja na świecie kontrolująca wszystkie aspekty świata tj. ekonomiczne, zbrojne jak i kontrolowanie umysłu.
Grę rozpoczynamy w chwili, kiedy w globalnym systemie komunikacji pojawia się wirus "Harbinger". Harbinger niszczy implanty kontroli umysłu. Ludzie "wyzwoleni" (zwani Niekontrolowanymi) decydują się na zbrojne powstanie. Na początku są to pojedyncze jednostki ale z biegiem czasu zaczynają tworzyć zorganizwane siły zbrojne.
Uszkodzenia sieci są tak poważne, że EuroCorp decyduje się na izolowanie poszczególnych stacji. Siedziba w Londynie (kwatera główna) próbuje odzyskać władzę poprzez wysyłanie silnie uzborjonych oddziałów bezpośrednio na pole walki.
Syndicate Wars, w stosunku do pierwowzoru to zdecydowanie poprawiona grafika (pseudo 3D) oraz dość wysoki poziom trudności. Fani pierwszej części powinni zgrać również w sequel.

Czasopisma w których można poczytać o grze Syndicate Wars

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SYNDICATE WARS.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz