SYNDICATE. ŚWIAT TO ZA MAŁO.

odwiedzin: 6718    pobrano: 3476Rok: 1993

Gatunek: strategiczna

Wydawca: Electronic Arts

Producent: Bullfrog Productions, Ltd.

Platforma: Amiga | PC | Genesis

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Syndicate, gra strategiczna ze studia Bullfrog, wydana przez Electronic Arts w 1993 roku. Gra powstała dla komputerów Amiga oraz PC. Powstała również wersja dla konsli SEGA 16bit. W 2012 roku powstał remake pod tym samym tytułem - jednak już jako gra FPS.
Akcja gry toczy się w niedalekiej przyszłości w roku 2096. Gracz steruje czteroosobową drużyną cyborgów, przy pomocy której będziesz musiał wykonywać przeróżne misje jak np. infiltracja, zabójstwa itp. Celem gry jest ustanowienie światoweh dominacji i utworzyenie tytułowego Syndykatu.
Gra to nie tylko wykonywanie misji (choć to jest podstawowy element gry). W Syndicate masz możliwość ulepszania swoich cybrogów oraz wyposażanie ich w przeróżnego rodzaju broń. Przed rozpoczęciem misji możesz wydać zrobione pieniądze na ulepszenie takich elementów jak wytrzymałość, zbroja itp.
Syndicate to gra wciągająca na bardzo długie godziny. Nie bez powodu do tej pory z chęcią wraca się do tej gry. W 2012 roku deweloperzy powrócili do tej gry i stworzyli remake. Jednak, nie był to hit jak oryginalny Syndicate z 1993 roku.
Grę stanowczo polecamy - jest to mocna pozycja wśród gier strategicznych.

Uwagi:
Aby zagrać w Syndicate w wersji dla Amigi musiscie ustawić przynajmniej 1Mb Chip RAM, oryginalny ROM np. Kickstart 1.3 oraz dla wygody 4 stacje dystkietek.
Wersja dla PC: Przeciągnij ikonę SYND.BAT na Dosbox.

Polska wersja gry dla Amigii to w zasadzie tylko opisy misji, ale dobre i to :)
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Syndicate przeczytaj:
lub poszukaj/zapytaj na naszym forum.

Czasopisma w których znajdziesz informacje o SYNDICATE

Secret Service

Opis gry w miesięczniku Secret Service z 1993 roku. Numer 05, strony 26-27.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą SYNDICATE. ŚWIAT TO ZA MAŁO..Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download SYNDICATE
TAGI: SYNDICATE   BULL FORG   ELECTRONIC ARTS   STRATEGICZNA  

Najwyżej ocenione gry

Gry online