syberia
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.13/10 (8 głosów)


Twoja ocena:O grze Syberia

Syberia, gra przgodowa (point and click) wydana w 2002 roku przez Microïds. Gra ukazała się dla komputerów Macintosh, PC (Windows) otraz konsole Nintendo DS, PlayStation i XBox.

Syberia jest to jedna z najlepszych w historii gier przygodowych. Zaprojektowana został przez znanego belgijskiego rysownika i autora komiksów - Benoita Sokala.

Gracz wciela się w prawniczkę Kate Walker, która ma za zadanie sfinalizować formalności związane z przejęciem fabryki mechanicznych zabawek w fikcyjnej wiosce we francuskich Alpach. Gdy okazuje się, że właścicielka nie żyje, ruszamy na poszukiwanie jedynego spadkobiercy - Hansa Voralberga, na skutą lodem Syberię. Fabuła gry podzielona została na cztery części, każda w innej lokalizacji: Valadilene, Barrockstadt, Komkolzgrad i Aralbad. Zbieranie informacji poprzez rozmowę z napotkanymi osobami i obserwowanie elementów otoczenia pozwala rozwiązywać kolejne zagadki logiczne. Dostępnych jest kilka poziomów trudności, dopasowujące rozgrywkę do umiejętności gracza. Na szczególną uwagę zasługuje wysoka jakość graficzna dwuwymiarowych lokacji, po których poruszają się trójwymiarowe postacie oraz klimatyczna ścieżka dźwiękowa.

Czasopisma w których można poczytać o grze Syberia


W tej chwili nie można pobrać gry z naszych stron.

Dlaczego nie można pobrać gry? Gra SYBERIA chroniona jest prawem autorskim. SYBERIA możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry..

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SYBERIA.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz