swashbucklers blue vs grey
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze Swashbucklers: Blue vs. Grey

XIX wiek, czasy wojny secesyjnej w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Wojskom Unii udaje się zablokować Konfederatom dostęp do strategicznych portów. Tym samym odcinają swoich rywali od wielu opcji handlowych. Strona przeciwna decyduje się w odwecie sięgnąć po pomoc piratów, z ich pomocą chce naruszyć dominację Unii na morzu. Na konflikcie postanawia skorzystać kapitan Abraham "Nightingale" Grey - zdesperowany przemytnik o brawurowym usposobieniu.


Swashbucklers: Blue vs. Grey pozwala graczom wcielić się we właściciela pirackiej łajby, na którego czeka wielka kariera na Morzu Karaibskim. Rozgrywka polega głównie na swobodnym pływaniu między portami, wykonywaniu zadań oraz ścieraniu się z innymi statkami. Użytkownik może przyjmować dowolne zlecenia, dzięki którym opowie się po jednej ze stron (Unia lub Konfederacja) albo zachowa neutralność. Istnieje możliwość modyfikowania statku głównego bohatera, co pozwala zmienić go w fortecę nie do zdobycia czy szybki okręt idealny do abordażu.


Kapitan Nightingale może opuszczać pokład, by przyjmować zadania oraz brać udział w pojedynkach na szable i broń palną. W Swashbucklers: Blue vs. Grey pojawiają się elementy RPG - protagonista zdobywa doświadczenie, a wraz z nim nowe umiejętności. Zależnie od upodobań może stać się ekspertem od szermierki czy nawigacji.
ABANDONWARE  STARE GRY   SWASHBUCKLERS   BLUE   GREY   AKCJA   RPG   PRZYGODOWA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SWASHBUCKLERS BLUE VS GREY.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz