surfs up
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Surf's Up

Surf's Up to gra oparta na licencji animowanego filmu zatytułowanego Na fali. Głosu głównym bohaterom udzielili aktorzy znani z wielkiego ekranu, w tym Shia LaBeouf, Zooey Deschanel, Jeff Bridges, Diedrich Bader czy Mario Cantone.
Jest to sportowa produkcja, która nawiązuje do fabuły kinowego przeboju. Pozwala wcielić się w postać pingwina Cody'ego Mavericka i wziąć udział w szeregu wyścigów, by udowodnić swoją wartość oraz zdobyć renomę najlepszego surfera. Gracz ma jednak pełną swobodę w wyborze postaci, początkowo dostępnych jest 4 bohaterów, a kolejnych 6 można odblokować dzięki pokonywaniu wyzwań. W grze pojawiają się lokacje znane z wielkiego ekranu (North Beach, Shiverpool, Boneyards).
W Surf's Up dostępne są 3 tryby rozgrywki. Pierwszym z nich jest Championship, w którym gracz musi wykonać konkretne zadania np. znaleźć i zebrać trofea, przekroczyć wszystkie wrota rozstawione na planszy czy zdobyć określoną liczbę punktów za specjalne triki. W każdej lokacji pojawia się ogromna fala, która pozwala nabrać prędkości oraz ułatwia popisowe ewolucje. W trybie Leaf Sliding gracz bierze udział w ekstremalnym zjeździe z wulkanu na czas. Nie używa jednak deski surfingowej, lecz ogromnego liścia. W Surf's Up dostępny jest także multiplayer pozwalający rywalizować ze sobą maksymalnie 4 graczom.
SURFS   SPORTOWA   SNOWBOARD   SURFING   FALA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SURFS UP.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz