super street fighter ii turbo
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

7.97/10 (16 głosów)


Twoja ocena:O grze Super Street Fighter II Turbo.

Super Street Fighter II Turbo, gra zręcznościowa wydana w 1994 roku przez Capcom. Gra ukazała się pierwotnie dla dla konsol 3DO, PlayStation, Nintendo (i inne). Rok później grę wydano dla komputerów Amiga (w tym dla konsoli Amiga CD32) oraz PC.
Fabuła gry rozgrywa się na ulicach kilku miast na świecie. Gracz wciela się w wybranego wojownika (jednego z kilku dostępnych). Każdy wojownik posiada uniklane ciosy i umięjętności. W prezentowanej grze, wprowadzono nową postać Akuma oraz wprowadzono tzw. Super Combo (na ekranie przedstawione w postaci paska postępu) oraz Air Combo. Super Combo, jeżeli gracz wypełni cały wspomniny pasek - uruchamia się sekwencja ciosów - i w efektywny sposób możemy zakończyć rozgrywkę. Air Combo, jest to zestaw ciosów wykonywany w powietrzu.
Super Street Fighter II Turbo, poza kilkoma kosmetycznymi zmianami, nie różni się od poprzednika znacząco poza jednym. Usunięto mini gry znane z poprzednich części. Czy to wpływa na rozgrywkę? Raczej nie, ale były miłym dodatkiem. Zachowano ten sam, komiksowy, sposób przedstawienia grafiki. Gra zdecydowanie dla fanów serii.


Uwagi: Uwaga. Gra dla Amigii, jest w wersji instalacyjnej. Należy uruchomić Workbench i zainstalować grę na twardym dysku przed uruchomieniem. Ustawienia WinUAE jak dla komputerów A1200.

Czasopisma w których można poczytać o grze Super Street Fighter Ii Turbo

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SUPER STREET FIGHTER II TURBO.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz