SUPER HANG-ON. WYŚCIGI MOTOCYKLOWE.

odwiedzin: 2327    pobrano: 1017


Super HangOn, gra zręcznościowa wydana w 1986 roku przez Sega. W 1988 roku gra została wydana przez Electric Dreams na komputery Amiga, Atari ST, C64, ZX Spectrum raz Amstrad CPC.
W grze zasiadamy za sterami motocykla wyścigowego. W Super HangOn, autorzy udostępnili nam kilkadziesiąt tras na wszystkich kontynentach świata. Gra jest typowym przykładem gry arkadowej, ścigamy się z komputerowymi graczami i jedynym warunkiem kontynuowanai gry jest dojechanie do kolejnego checkpoint'a (punktu kontrolnego) w ustalonym czasie. Zanim zaczniemy grę możemy wybrać sposób sterowania - tutaj mamy wybór pomiędzy klawiaturą i myszką.
Jak na rok wydania gry (1986 rok) gra prezentuje się bardzo dobrze pod względem graficznym. Najlepsza zabawa zaczyna się gdy ustawimy sterowanie przez myszkę.

Uwagi:
Wersja dla Amigi wymaga oryginalnego romu. Wystarczy 512kb Chip RAM.
Update: Gra występuje również w wersji dla komputerów PC. Wersję dla PC umieszczamy raczej jako ciekawostkę. Grę uruchomicie SHANGON.EXE.

Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą SUPER HANG-ON. WYŚCIGI MOTOCYKLOWE..Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download SUPER HANG ON
SUPER HANG ON
Ocena


Udostępnij
Download

wolne buki

Tagi