SUPER HANG-ON. WYŚCIGI MOTOCYKLOWE.

odwiedzin: 2511    pobrano: 1133Rok: 1988

Gatunek: zręcznościówka | wyścigowa

Wydawca: Sega

Producent: Electric Dreams

Platforma: Amiga | PC | Genesis

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Super HangOn, gra zręcznościowa wydana w 1986 roku przez Sega. W 1988 roku gra została wydana przez Electric Dreams na komputery Amiga, Atari ST, C64, ZX Spectrum raz Amstrad CPC.
W grze zasiadamy za sterami motocykla wyścigowego. W Super HangOn, autorzy udostępnili nam kilkadziesiąt tras na wszystkich kontynentach świata. Gra jest typowym przykładem gry arkadowej, ścigamy się z komputerowymi graczami i jedynym warunkiem kontynuowanai gry jest dojechanie do kolejnego checkpoint'a (punktu kontrolnego) w ustalonym czasie. Zanim zaczniemy grę możemy wybrać sposób sterowania - tutaj mamy wybór pomiędzy klawiaturą i myszką.
Jak na rok wydania gry (1986 rok) gra prezentuje się bardzo dobrze pod względem graficznym. Najlepsza zabawa zaczyna się gdy ustawimy sterowanie przez myszkę.

Uwagi:
Wersja dla Amigi wymaga oryginalnego romu. Wystarczy 512kb Chip RAM.
Update: Gra występuje również w wersji dla komputerów PC. Wersję dla PC umieszczamy raczej jako ciekawostkę. Grę uruchomicie SHANGON.EXE.

Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą SUPER HANG-ON. WYŚCIGI MOTOCYKLOWE..Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download SUPER HANG ON
TAGI: SUPER HANGON   SEGA   ELECTRIC DREAMS   ZRĘCZNOŚCIÓWKA  
Najwyżej ocenione gry


pierwsza pożyczkaPolecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo