submarine titans
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Twoja ocena:O grze Submarine Titans

Submarine Titans, gra strategiczna wydana w 2000 roku przez Strategy First. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).
Submarine Titans to gra strategiczna czasu rzeczywistego, której akacja toczy się w przyszłości. Akcja gry toczy się w XXII wieku, w świecie zmienionym przez uderzenie ogromnej komety w Ziemię. Wskutek tego wydarzenia ci którzy przetrwali, żyją w podwodnych bazach. Niszczycielska kometa to nie jedyny problem ludzkości - wraz z nią na Ziemię przybyli kosmici, którzy walczą o podbicie planety. W Submarine Titans gracz może przejąć dowodzenie nad jedną z trzech frakcji: Białymi Rekinami, Czarnymi Ośmiornicami lub przybyszami z obcej planety - Silikonami. Każda z nich wyróżnia dzięki unikatowym jednostkom i technologią, ale ma również swoje słabe strony. Działania wojenne to nie wszystko - każda frakcja prowadzi też badania rozwojowe i wynajduje różne technologie, pozwalające uzyskać przewagę nad przeciwnikiem. Akcja toczy się wyłącznie pod wodą, ale dostępnych jest aż 5 poziomów terenu z różnymi kryjówkami. W grze dostępny jest także tryb multiplayer, umożliwiający rywalizację aż 24 graczom jednocześnie.

Sklepy w których można kupić grę SUBMARINE TITANS
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra SUBMARINE TITANS chroniona jest prawem autorskim. SUBMARINE TITANS możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry..

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
SUBMARINE   TITANS   STRATEGICZNA   RTS   SCI-FI   WOJNA   KONFLIKT  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SUBMARINE TITANS.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz