STUNTS

Inne tytuły: 4D Driving, 4D Sports Driving

stunts
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.50/10 (1 głos)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Stunts

STUNTS, to gra z bardzo dokładną, wektorową grafiką, nienaganną oprawą dzwiękową oraz oczywiście wspaniały pomysł, który nadaje jej atmosferę mrożącego krew w żyłach pokazu. Twój samochód to jedna z dziesięciu wyscigówek. Zadanie jest typowo wyczynowe i wydaje się być proste — jak najszybciej przejechać trasę. Nie jest to jednak takie łatwe, gdyż napotykane po drodze przeszkody, bez których gra nie byłaby przyjemnością, są często poustawiane w zaskakujący sposób. Dobrze jest więc przed jazdą dokładnie przyjrzeć się makiecie toru. W tej opcji ukryte są jeszcze inne możliwości: wybór oraz budowanie toru. Druga z nich jest dość prosta, chociaż pracochłonna. Należy po prostu wybrać krajobraz, a potem mozolnie układać tor.
Jeżeli jesteś początkującym kierowcą lub chcesz pobić jakiś rekord, możesz pojechać sam. Jeśli zaś chcesz się sprawdzić jako rasowy kierowca wyścigowy, wybierz jednego z sześciu przeciwników. Są oni oznaczeni numerami od 1 do 6, w zależności od umiejętności. Po nabraniu wprawy w wyścigach jesteś w stanie pobić ich wszystkich, jeśli nie — możesz ułatwić sobie życie dając im kiepskie maszyny.
Samochody powinieneś wybierać w zależności od umiejętności, tzn. jeżeli jesteś dobrym kierowcą i potrafisz obyć się bez wciskania hamulca — używaj wolniejszych samochodów. Nie pobijesz wtedy rekordu, ale za to będziesz mógł sprawdzić swoje umiejętności. Jeśli zaś nie lubisz spuszczać nogi z pedału gazu — jedź szybszymi. Kiedy myślisz, że opanowałeś już jazdę w dostatecznym stopniu, możesz dodatkowo ustawić ręczną skrzynię biegów.


Ostatnia modyfikacja: 24 kwiecień 2024Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.
Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry STUNTS.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać