STRIKE COMMANDER

odwiedzin: 804    pobrano: 129Rok: 1993

Gatunek: symulator

Wydawca: Electronic Arts

Producent: Origin Systems

Platforma: PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Strike Commander, gra symulacyjna (symulator lotu) wydana w 1993 roku przez Electronic Arts. Gra ukazała się dla komputerów PC (DOS).
Fabuła gry osadzona jest w niedalekiej przyszłości, w roku 2011 (grę wydano w 1993). Wcielamy się w pilota-najemnika należącego do grupy "Wildcats", stacjonującej w Turcji. Twoim zadaniem jest wykonywanie misji, z które będziesz otrzymywał pieniądze na uzbrojenie itp.
Strike Commander, zyskał dość dużą popularność wśród graczy. Przyczyniło się do tego kilka powodów m.in mnogość misji, ładna grafika (cieniowanie Gourauda) oraz filmowe (animowane) przerywniki.

Uwagi: Grę uruchomicie poleceniem SC.EXE.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Strike Commander przeczytaj:

Czasopisma w których znajdziesz informacje o STRIKE COMMANDER

Secret Service

Opis gry w miesięczniku Secret Service z 1993 roku. Numer 08, strony 18-20.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą STRIKE COMMANDER.Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download STRIKE COMMANDER
TAGI: STRIKE   COMMADER   SYMULATOR   F16   ORIGIN   ELECTRONIC   ARTS  
Najwyżej ocenione gry


pierwsza pożyczkaPolecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo