STREET FIGHTER II. ULICZNY WOJOWNIK.

odwiedzin: 2797    pobrano: 955


Street Fighter II, jest sequelem gry pod tym samym tytułem wydanym w 1988 roku. Druga część gry powstała w 1992 roku wydana przez firmę US Gold (wersja komputerowa) na licencji Capcom. Gra wydana dla komputerów Amiga, Atari ST, C64, ZX Spectrum, MSX, PC oraz konsole SEGA.
Gra w zasadzie nie ma jakiejkolweik głębszej historii, po prostu musisz wlaczyć zkolejnymi przeciwnikami rozsianymi po świecie aby udowadnić że to Ty jesteś tym najlepszym, ni mającym sobie równych wojownikiem. W grze masz masz możliwość rozgrywki jednoosobowej lub dwu osobowej. W grze jednoosobowej masz dodatkowo trzy poziomy bonusowe (o tym później). Street fighter jest grą typowo zręcznościową, przed rozpoczęciem rozgrywki masz możliwość ustaiwenia stopnia trudności (0-7) oraz czas walki (max 100 sekund). Następnie wybierasz swojego wojownika. Masz do wyboru osiem postaci: Ryu i Honda z Japoni, Blanka z Brazylii, Guile i Ken z USA, Chun-Li z Chin, Zangief z Rosji oraz Dhalism z Indii. Każdy bohater posiada unikalne umiejętności które może wykorzystywać w czasie walki. Przy grze jednoosobowej będziesz miał możliwość zdobywać punkty w poziomach bonusowych. W grze są trzy takie etapy: Smash the Car, Rolling Barrels oraz Break the silos.
Graficznie gra utrzymana w stylu manga. Bardzo ładna i kolorowa grafika. Muzyka i efekty dźwiękowe również na wysokim poziomie. Każdy kto grał w Mortal Kombat musi zagrać w Street Fighter II.

Uwagi:
Gra dla Amigii wymaga minimum 1 Mb Chip RAM. Rom musi być w wersji minimum 1.3 (na romie załączonym do emulatora niestety nie udało nam się uruchomić gry).

Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą STREET FIGHTER II. ULICZNY WOJOWNIK..

Przejdź do sekcji: Download STREET FIGHTER II
STREET FIGHTER II
Ocena


Udostępnij
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie? Zapisz się do naszego newslettera.

Download


Masz problem z uruchomieniem gry? Przeczytaj:


Tagi