STILL LIFE

still life
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Still Life

Still Life to klasyczna gra przygodowa od twórców kultowej serii „Syberia”. Tytuł oferuje trzymającą w napięciu historie balansującą na pograniczu thriller i kryminału.


Victoria McPherson, błyskotliwa i młoda agentka FBI prowadzi śledztwo w sprawie seryjnego morderstwa. Liczba ofiar zaczyna się powiększać, a brak potwierdzonych tropów i mnóstwo poszlak sprawiają, że Victoria postanawia odwiedzić swojego ojca na przedmieściach Chicago. Jednak zamiast chwili wytchnienia, agenta znajduje w stercie rodzinnych pamiątek teczkę z dokumentami opisującymi zbrodnie sprzed dziesięcioleci, która wydaje się być podejrzanie podobna do obecnie prowadzonej sprawy. Czy ktoś kopiuje działania seryjnego mordercy siejącego postrach siedem dekad temu? A może ten jeszcze żyje i popełnia kolejne okrutne zbrodnie?


Gra zapewnia porywającą fabułę umiejscowioną w świetnie zaprojektowanych lokacjach pełnych intrygujących postaci. Podczas podróży przez Chicago i Pragę, uwikłamy się w prawdziwą, detektywistyczną intrygę, wciągającą do ostatnich chwil. Na pochwałę zasługują także dobrze zrealizowane wstawi filmowe.


Ostatnia modyfikacja: 24 sierpień 2020


Download


Sklepy w których można kupić grę STILL LIFE
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra STILL LIFE chroniona jest prawem autorskim. STILL LIFE możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry STILL LIFE.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać