STEG THE SLUG. NIANIA ROBAK.

odwiedzin: 1816    pobrano: 795Rok: 1992

Gatunek: logiczna

Wydawca: Codemasters

Producent: Big Red Software

Platforma: Amiga | PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Steg the Slug, jest grą logiczną z elementami zręcznościowymi. Gra wydana w roku 1992 dla komputerów Amiga przez Codemasters. Konwersja gry dl PC powstała w roku 1993. Poza tym Steg the Slug powstał dla kompuerów C64, ZX Spectrum oraz Amstrad.
Pierwsze wrażenie jakie można odnieść po uruchomieniu gry, to takie, że gra nic sobą nie prezentuje. Ot, kolejna gra zręcznościowa. Ale nic bardziej mylnego. Gra jak na swoją objętość (ok 300kb), potrafi wciągnąć na długie godziny.
W grze sterujemy Steg'iem (dżdżownicą). Twoim zadaniem jest niańczenie małych robaków, w grze zwanych Tyungunz. Musisz je wszystkie położyć spać. Na każdym poziomie masz limit, ile musisz doprowadzić do spania, aby przejść poziom. Aby wykonać zadanie musisz je przenieść poprzez bańki z powietrzem. Musisz uważać na różne niebezpieczeństwa, jak podmuchy witru itp. Na każdym poziomie masz kilka pomocniczych bonusów. Musisz rozsądnie nimi dysponować, gdyż po wykorzystaniu nie będzie ci już dane dodatkowo. Gra od samego początku nie jest łatwa. Z każdym kolejnym etapem jest coraz ciekawiej. Naprawdę Steg the Sulg, jest grą z którą nie będziesz się nudził przez kilkanaście godzin.
Gra posiada bardzo dopracowaną i kolorową gafikę, dźwięk dopełnia całości. Jak na grę logiczną naprawdę gra dopracowana.

Uwagi:
Uruchamijąc grę w wersji dla Amigii nie potrzebujecie oryginalego romu. Uruchomicie ją wykorzystując Aros.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Steg The Slug przeczytaj:

Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą STEG THE SLUG. NIANIA ROBAK..

Przejdź do sekcji: Download STEG THE SLUG
Najwyżej ocenione gry
Tagi
Oferty

$719.99    -1%  
HUAWEI P20


$104.49    -26%  
ZTE GRAND SII


$558.98    -44%  
XIAOMI MI MIX 2S


Zobacz więcej ofert >>