state of emergency
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

7.86/10 (7 głosów)


Twoja ocena:O grze State of Emergency

State of Emergency, gra akcji wydna w 2003 roku przez Take-Two Interactive Software. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) i konsol PlayStation oraz XBox.
State of Emergency pozwala wziąć udział w zbrojnej rewolucji przeciwko skorumpowanym rządom wszechmocnych korporacji, które w 2035 przejęły całkowitą władzę nad Stanami Zjednoczonymi. Jako członek organizacji "The Freedom" musimy obalić totalitarny ustrój i przywrócić demokratyczne rządy. Rewolucja nie może obyć się bez ofiar, więc jako jeden z pięciu bohaterów gracze ruszają siać zniszczenie na ulicach The Capitol City.
Rozgrywka polega przede wszystkim na aktywny braniu udziału w ulicznych zamieszkach. Gracze posiadający sporą swobodę ruchu plądrują kontrolowane przez korporacje miasto, prowadząc otwartą wojnę z podporządkowanymi jej służbami. Przeciwnicy praktycznie zawsze posiadają przewagę liczebną, atakując graczy całymi tłumami. Z tego powodu w ręce bohaterów oddano cały arsenał broni, począwszy od prostej broni białej, aż po rakietnice czy piły łańcuchowe. By wyrównać szanse, gracze mogą zaprosić do wspólnej rozgrywki drugą osobę i grać wspólnie w trybie split-screen (czyli na podzielonym ekranie).
STATE   EMERGENCY   AKCJA   BIJATYKA   REWOLUCJA   CHAOS   CAPITOL   CITY  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry STATE OF EMERGENCY.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz