STARSIEGE

starsiege
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Starsiege

Starsiege, gra akcji wydana w 1999 roku przez Sierra On-Line. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).

Strzelanki nie słyną raczej z rozbudowanej linii fabularnej, jednak w przypadku "Starsiege" sprawa wygląda nieco inaczej. Twórcy postawili spory naciska na fabułę tworząc ciekawe uniwersum i wciągającą opowieść. Akcja gry rozgrywa się w dalekiej przyszłości. Ludzkość opanowała kilka planet, ale nie potrafi poradzić sobie z nierównościami społecznymi. Żyjący w skrajnie złych warunkach koloniści buntują się przeciwko wszechwładnemu cesarzowi. Jednocześnie do walki włącza się sztuczna inteligencja. Stawką w wojnie będzie los całej ludzkości, a decydujące bitwy rozstrzygną olbrzymie mechy zwane HERCami (skrót od HERCULAN).

Zasiadający za sterami tych maszyn gracz może wybierać pomiędzy dwiema stronami starcia. Jeśli stanie po stronie ludzi będzie musiał najpierw pogodzić zwaśnionych Ziemian i Kolonistów, aby wspólnie pokonać potężniejszego wroga. W przeciwnym wypadku wraz z bezdusznymi Cybridami trzeba będzie zniszczyć systemy ochronne Ziemi i pozbyć się cesarza. Niezwykle istotny jest szeroki arsenał różnych broni, ale twórcy położyli też nacisk na osłony, zbroje i silniki robotów. Wprawdzie gra składa się z szeregu misji dla jednej osoby, ale jej ważnym elementem jest tryb multiplayer. Fani będą mogli zmierzyć się w trybach: deathmatch, team deathmatch i capture the flag.


Uwagi: Zamontuj obraz płyty. Grę zainstaluj z załączonego pliku StarsiegeSetup.exe. Jeżeli wyświetli się monit o zmianę płyty, anuluj instalację. Gra zostanie zainstalowana.
Polecamy następujące zmiany, aby rozgrywka była płynna: Zainstaluj nGlide przed uruchomieniem gry. Następnie w opcjach zmień silnik graficzny na Glide.Ostatnia modyfikacja: 23 listopad 2019

ABANDONWARE  STARE GRY   STARSIEGE   HERC   AKCJA   KOSMOS   CYBRYDY   SYMULACJA   MECH  


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry STARSIEGE.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać