starlancer
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Starlancer

Starlancer, gra symulacyjna wydana w 2000 roku przez Microsoft Corporation. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) i konsol Dreamcast.
Starlancer to symulator osadzony w futurystycznym świecie science fiction. Akcja gry toczy się w roku 2160, gdy ludziom udało się już skolonizować wszystkie planety w Układzie Słonecznym. Niestety w wyniku różnych sporów ludzkość podzieliła się na dwa obozy. Pierwszym z nich jest Sojusz, w skład którego wchodzą Stany Zjednoczone, Australia, Francja, Włochy, Niemcy, Hiszpania, Wielka Brytania oraz Japonia, a drugim jest Koalicja, do której należą państwa, takie jak Rosja, Chiny i kraje Bliskiego Wschodu.
Planety nadające się do życia są przeludnione. Wojna rozpoczyna się w momencie ataku sił Koalicji na Fort Kennedy. Po poniesieniu ciężkich strat flota należąca do Sojuszu decyduje na osadzenie się na jednym z księżyców Neptuna (Tryton) by z tamtego miejsca rozpocząć odbijanie utraconych terenów. Gracz wciela się rolę nowego pilota, który wraz ze swoimi postępami udowadnia swoje umiejętności i zdobywa szacunek wśród towarzyszy broni. Gra jest dynamiczna i oddaje w ręce gracza 12 różnych typów statków kosmicznych, którymi można sterować w 24 zróżnicowanych misjach.

Czasopisma w których można poczytać o grze Starlancer

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry STARLANCER.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz