star wolves 2
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.65/10 (22931 głosów)


Twoja ocena:O grze Star Wolves 2

Wydana w 2006 roku gra Star Wolves 2 jest kontynuacją opublikowanej dwa lata wcześniej Star Wolves. Propozycja z 2006 roku jest grą fabularną z elementami strategii. Za jej premierę odpowiada 1C Company, dostępna wyłącznie na platformie Windows.


Akcja gry toczy się w przestrzeni kosmicznej, w odległej przyszłości XXIII wieku. W międzyplanetarnej społeczności władzę przejęło potężne Imperium, jednakże nie znaczy to, że wszyscy żyją we względnym spokoju. Zamieszkujące kosmos obce rasy zrobią wszystko, by pozbyć się ludzkości ze swojego terytorium. Przejmujemy zatem rolę sześcioosobowej grupy bojowej o nazwie Gwiezdne Wilki (Star Wolves) szykującej się do walk z licznymi przeciwnikami. Do dyspozycji mamy nowe statki i myśliwce udoskonalone technologicznie. Wcielenie się w rolę wyszkolonego pilota zasiadającego za sterem jednego z pojazdów sprawia, że grę można potraktować jako symulator kosmiczny. Do przejścia gracz ma kilka różnych misji, a dokonywane w trakcie decyzje mają bezpośredni wpływ na powodzenie się danej misji. Dlatego też nielinearność fabuły Star Wolves 2 jest jej niekwestionowanym atutem.

Sklepy w których można kupić grę STAR WOLVES 2
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra STAR WOLVES 2 chroniona jest prawem autorskim. STAR WOLVES 2 możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry..

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ABANDONWARE  STARE GRY   STAR   WOLVES   RPG   STRATEGICZNA   SCI-FI   KOSMOS  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry STAR WOLVES 2.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz