STAR WARS: SHADOWS OF THE EMPIRE

star wars shadows of the empire
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.40/10 (5 głosów)


Twoja ocena:
O grze Star Wars: Shadows of The Empire

Star Wars: Shadows of the Empire, gra akcji wydana w 1997 roku przez LucasArts Entertainment Company. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) oraz konsol Nintendo 64.

Trzecioosobowa gra akcji osadzona w popularnym uniwersum Gwiezdnych wojen. Jej głównym bohaterem jest najemnik Dash Rendar, który wspomaga początkującego rycerza Jedi Luke'a Skywalkera oraz Leię Organę w ich walce z Imperium i współpracującą z nim przestępczą organizacją Czarne Słońce kierowaną przez księcia Xizora. Wątek fabularny opowiada historię, jaka miała miejsce między wydarzeniami ukazanymi w filmach Imperium kontratakuje oraz Powrót Jedi.


Star Wars: Shadows of the Empire to widowiskowy shooter wzbogacony o elementy zręcznościowe. Gameplay opiera się głównie na walce, choć w grze nie brakuje również etapów, w których mamy okazję zasiąść za sterami charakterystycznych pojazdów pokroju skuterów śnieżnych oraz statków kosmicznych (ciężki Outrider). Wraz z progresem fabularnym gracz odblokowuje kolejne elementy uzbrojenia oraz gadżety, w tym znacznie ułatwiający przemieszczanie się jetpack. Misje rozgrywają się w lokacjach dobrze znanych fanom uniwersum, w tym w Mos Eisley, porcie na Gall czy mroźnej planecie Hoth, na której znajduje się jedna z siedzib Rebelii.


W grze można usłyszeć oryginalną ścieżkę dźwiękową autorstwa Johna Williamsa - motywy zaczerpnięte zostały z kinowych produkcji.

Czasopisma w których można poczytać o grze Star Wars Shadows Of The EmpireDownload


Sklepy w których można kupić grę STAR WARS: SHADOWS OF THE EMPIRE
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra STAR WARS: SHADOWS OF THE EMPIRE chroniona jest prawem autorskim. STAR WARS: SHADOWS OF THE EMPIRE możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ABANDONWARE  STARE GRY   STAR   WARS   SHADOWS   EMPIRE   AKCJA   KOSMOS   FILM   SCI-FI  


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry STAR WARS SHADOWS OF THE EMPIRE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz


Gry, które mogą ci się spodobać