star wars jedi knight jedi academy
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.67/10 (6 głosów)


Twoja ocena:O grze Star Wars: Jedi Knight - Jedi Academy

Star Wars: Jedi Knight - Jedi Academy, gra akcji wydana w 2003 roku przez Activision. Gra ukazała się dla komputerów Macintosh, PC (Windows) oraz konsol XBox.
Jedi Academy jest czwartą częścią serii zapoczątkowanej przez Star Wars: Dark Forces. Akcja dzieje się niedługo po wydarzeniach z Jedi Outcast. Wcielimy się w postać Jaden Korr, będącej uczniem lub uczennica, Kyle'a Katarn, bohatera poprzednich części, a obecnie nauczyciela w akademii Jedi. Fabuła skupi się na tajemniczym kulcie, którego celem będzie przejęcie władzy nad światem.
Edytor pozwoli nam stworzyć własna postać, wybrać rasę, typ ciała, a w przypadku ludzi także płeć. Kampania oferuje około 30 godzin zabawy w 26 zróżnicowanych misjach, które częściowo dają nam swobodę co do kolejności ich wykonania. W grze użyjemy wielu różnych mocy, cześć z nich będziemy mogli także ulepszyć.
Oprócz mocy podczas rozgrywki wykorzystamy miecze oraz kije świetlne. Nie zabraknie również broni laserowej i granatów. Naszymi przeciwnikami będą: żołnierze Imperium, roboty, dzikie zwierzęta oraz Jedi będący po ciemniej stronie mocy, z którymi stoczymy wymagające i efektowne pojedynki na broń świetlną.

Sklepy w których można kupić grę STAR WARS: JEDI KNIGHT - JEDI ACADEMY
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra STAR WARS: JEDI KNIGHT - JEDI ACADEMY chroniona jest prawem autorskim. STAR WARS: JEDI KNIGHT - JEDI ACADEMY możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry..

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
STAR   WARS   JEDI   KNIGHT   ACADEMY   AKCJA   KOSMOS   LUCAS   FILM   SAGA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry STAR WARS JEDI KNIGHT JEDI ACADEMY.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz