star wars galactic battlegrounds
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.21/10 (14 głosów)


Twoja ocena:O grze Star Wars Galactic Battlegrounds

Star Wars Galactic Battlegrounds, gra strategiczna (RTS) wydana w 2001 roku przez LucasArts. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) oraz Macintosh.
Los galaktyki zależy od Ciebie. W grze dowodzisz jedną z armii Star Wars tj. Galactic Empire (Imperium), Rebel Alliance (Rebelianci), Trade Federation, Wookiees. Fabuła gry osadzona jest w świecie całej sagi Gwiezdnych Wojen. W grze będziesz prowadził kampnie na lądzie, morzu i powietrzu. Do dyspozycji oddano ponad 300 jednostek wojskowych i budowli. Gra oferuje tryb dla pojedynczego gracza oraz bitwy wieloosobowe.
Star Wars Galactic Battlegrounds, to również rozwój cywiliazacji. W grze znajdziesz, podobnie do gry Cywilizacja, drzewo technologii. Każda technologia, to nowe uzbrojenie i dodatki pomagające w wyścigu do zwycięstwa.

Czasopisma w których można poczytać o grze Star Wars Galactic Battlegrounds


Sklepy w których można kupić grę STAR WARS GALACTIC BATTLEGROUNDS
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra STAR WARS GALACTIC BATTLEGROUNDS chroniona jest prawem autorskim. STAR WARS GALACTIC BATTLEGROUNDS możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Kupując grę w Eneba.com, przy zamówieniu wprowadź kod 16bit - otrzymasz 3% rabatu.
.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
STAR   WARS   GALACTIC   BATTLEGROUNDS   STRATEGICZNA   RTS   LUCAS  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry STAR WARS GALACTIC BATTLEGROUNDS.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz