star trek legacy
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.67/10 (3 głosy)


Twoja ocena:O grze Star Trek: Legacy

Star Trek: Legacy to gra strategiczna czasu rzeczywistego, osadzona w uniwersum popularnej serii space oper. Została wydana z okazji czterdziestolecia powstania "Star Treka" i w założeniu ma reprezentować wszystko, co najlepsze w tym legendarnym cyklu.


W rozgrywce wcielamy się w dowódcę gwiezdnej floty jednego z czterech stronnictw: Federacji Planet, Klingonów, Romulan lub Borgów. Naszym zadaniem jest tworzenie i dowodzenie armią, złożoną z rozmaitych jednostek różnego typu, od lekkich statków zwiadowczych, aż po potężne niszczyciele. Każdy statek stanowi wierną kopię któregoś z pojazdów występujących w filmach lub serialach z kosmicznej sagi. Za pomocą naszej floty możemy toczyć wojny z innymi imperiami, zawierać sojusze, handlować, oraz prowadzić szeroko zakrojoną eksplorację galaktyki.


Gra oferuje zarówno kampanię w trybie single-player, jak i tryb sieciowy, do wspólnej zabawy z innymi graczami. Jej dodatkowym atutem jest prosty i przejrzysty interfejs, który nie sprawi trudności nawet początkującym graczom.
ABANDONWARE  STARE GRY   STAR   TREK   LEGACY   STRATEGICZNA   AKCJA   SYMULATOR   SCI-FI   KOSMOS  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry STAR TREK LEGACY.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz